O nas

Kim jesteśmy

Cat Cams Polska, jest oficjalnym przedstawicielem w Polsce belgijskiego producenta sportowych wałków rozrządu Cat Cams N.V. od 2005 roku. W naszej ofercie znajdują się następujące produkty:

  • sportowe wałki rozrządu
  • sprężynki zaworowe
  • talerzyki zaworowe
  • popychacze mechaniczne
  • regulowane koła rozrządu

Jakość sprawdzona latami

Oferujemy nie tylko sprzedaż wałków rozrządu Cat Cams, ale dzięki wieloletniej współpracy z Cat Cams N.V. doradzamy w doborze wałków i sprężynek zaworowych. Pomagamy również przygotować profile wałków na zamówienie. Jesteśmy w stanie wykonać nowe wałki na indywidualne zamówienie klienta lub zmodyfikować już dostępne profile z naszej oferty. Wałki rozrządu Cat Cams wyróżnia nie tylko autorski program do projektowania ale również najnowocześniejsze maszyny CNC pozwalające wykonywać sportowe wałki z najwyższą dostępną dokładnością nie zależnie czy produkujemy 1 czy 10 kompletów.

współpracujemy z najlepszymi

Współpracujemy ze sklepami motoryzacyjnymi oraz warsztatami w całej Polsce. Jednocześnie aktywnie działamy w motosporcie dostarczając sportowe wałki rozrządu do następujących serii wyścigowych w Polsce:

Poszukujesz produktów najwyższej jakości do Twojego samochodu?

Zachęcamy do kontaktu z nami lub z jednym z naszych dystrybutorów w Polsce. Katalog produktów dostępny jest w naszym sklepie jeśli nie widzisz wałków dla Ciebie w naszym katalogu, napisz do nas. Posiadamy najszerszą ofertę sportowych wałków rozrządu na rynku.

+48 501 128 405

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń do nas.