CITROEN C2 VTS TARMAC MASTERS

CITROEN C2 TARMAC MASTERS

Citroen C2 VTS, samochód można powiedzieć z rodowodem rajdowym. Wielu zawodników Tarmac Masters zgłasza się do nas z zapytaniem jakie sportowe wałki rozrządu mogą zastosować w Citroen C2 VTS?

W ostatnich latach od uruchomienia pucharu Citroen C2 CUP w ramach Tarmac Masters wzrasta popularność wałków rozrządu do tego samochodu. Przez ten czas dobraliśmy i dostarczyliśmy wałki rozrządu dla wielu zawodników. Najpopularniejszym rozwiązaniem okazał się model 1323703. Zapewne z racji na to iż wałki te pasują pług&play do silnika. Model ten nie wymaga zmiany sprężynek zaworowych ani żadnych innych modyfikacji mechanicznych. Dodatkowo zaletą ich jest to iż mogą współpracować z przeprogramowanym seryjnym sterownikiem silnika. 

citroen c2 sportowe wałki rozrządu tarmac masters

Obok możecie zobaczyć specyfikację tych wałków rozrządu. Czasy otwarcia oraz wzniosy zaworowe. 

Wałki Cat Cams 1323703 wraz ze zmienionym układem dolotowym i wydechowym regularnie meldują się z wynikami w okolicach 150KM. Poniżej znajdziecie kilka wykresów dla Citroen C2 ze sportowymi wałkami rozrządu Cat Cams.

Aby uzyskać maksymalne osiągi po montażu wałków zalecamy montaż regulowanych kółek rozrządu Cat Cams

W stałej ofercie mamy kilka modeli sportowych wałków rozrządu dostępnych od ręki. Do silników z serii TU5JP4S posiadamy zarówno wałki rozrządu pod seryjne popychacze jak również pod popychacze mechaniczne. 

Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze wałków napisz do nas maila na adres biuro@catcams.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *